משלוח חינם מעל 399 ₪

מבצע!

קויזין פרו מיני סנטוקו 12.5 ס"מ

59.90

המלאי אזל

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

מידע כללי

סכיני ארקוסטיל קוויזין פרו משלבים מאפייני טכנולוגיה מתקדמת , דייקנות והקפדה חוה על איכות מירבית , ליצירת סכיני פלדה גרמנית עם ביצועים יוצאי דופן ומראה מרשים ויוקרתי . המתכת הגרמנית עשויה מגרגרי פלדת אל – חלד במבנה קריסטלי מיוחד עם אחוז גבוה של פחמן וכהים . המוצר הסופי מאופיין בעמידות גבוהה בפני חלודה , חוזק וגמישות במידה הנדרשת. בשל תכונות אלה הפלדה נפוצה ביישומים רגישים ומדויקים מון להבים מקצועיים , מכשירי מדידה וציוד חדרי ניתוח . להבי הסכינים מיוצרים בתהליך מיוחד, השריית הלהבים בחנקן נוזלי , וחישול הלהבים בטמפרטורת חום מבוקרת. התהליך מגביר את חוזק הפלדה ומבטיח עמידות גבוהה , קשיות חדות וגמישות מיטביים . ידית הסכין הארגונומית עשויה מחומר פולימרי קשיח , עמיד , נעים למגע ומונע החלקה. לידית , הממוסמרת בשלישיית ריתוכי פלדה מבנה מיוצב ומשקל מאוזן המבטיח נוחות בשימוש ממושך ואחיזה נוחה . מרחק הידית מהלהב תוכנן לשמירה על האצבעות ובטיחות מירבית. סכיני ארקוסטיל קוויזין פרו עברו בהצלחה את מבחן Rocxwell בתוצאה המבטיחה דרגת קשיות גבוהה.

הוראות שימוש

הוראות שימוש יש לשטוף את הסכין לפני השימוש הראשון בחרו בסכין שגודלה מתאים למוצר הנחתך • השתמשו בלוח חיתוך מעץ או פלסטיק ולא מזכוכית אז שיש . יש לשטוף ידנית במים וסבון , להקפיד לנגב לאחר השטיפה . יש לאחסן במקום יבש , כשהלהב מוגן ממנע עם סכינים אחרות יש להשחיז מעת לעת לכי תדירות השימוש מלבד סכינים משתנות .

ניקוי ותחזוקה

ניקוי ותחזוקה- *יש לשטוף ידנית במים וסבון ולהקפיד לנגב לאחר השטיפה *אין לשטוף את הסכין במדיח כלים *את ידית עץ הפקה- ניתן לשטוף במים עם סבון כלים עדין , יש לנגב ולייבשו מיד לאחר השטיפה *יש למנוע את מגע הלהב עם משטחים קשים *יש לאחסן במקום יבש *לאחר חיתוך מזון חומצי כגון לימון או עגבניה , מומלץ לשטוף את הסכין מיד לאחר השימוש .*יש להשחיז את הסכין מעת לעת לפי חדירות השימוש – להשחזה , יש להשתמש במשחות פלדה באיכות טובה *אין להשחיז סכינים משוננות .

אחריות

אחריות- סכיני ארקוסטיל קוויזין פרו תוכננו להעניק לך שנים רבות של הנאה מהשימוש בהם . גאוותנו באיכותם הגבוהה של הסכינים מאפשרת לנו להעניק עליהם אחריות לכל החיים , בשימוש ביתי מקובל ועל פי הוראות השימוש . במקרה של תקלה בשל פגם ביצור , אנא פנו לנקודות המכירה בה רכשתם את המוצר ופנייתכם חטופל במהרה