משלוח חינם מעל 399 ₪

מבצע!

מאיר אדוני - סכין קילוף 9 ס"מ באריזה מהודרת

79.90

המלאי אזל

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

מידע כללי

ארקוסטיל – בעלת מוניטין בינלאומי של עשרות שנים בייצור כלים איכותיים למטבח , משלבת כוחות עם השף מאיר אדוני – הנחשב בעשור האחרון כמוביל הקולינריה היצירתית בישראל , על מנת להגיש סדרת כלים מובחרים לבישול מקצועי אצלך במטבח . מאיר אדוני יוצר ועומד בראש קבוצת כתית אשר לה ארבע מסעדות ( כתית , מזללה , בלוסקי ולומינה ) , משתתף בתכניות טלוויזיה , כותב ספרים ואפליקציות ומרצה בנושאי קולינריה בארץ ובעולם . לאורך כל השנים משלב מאיר אדוני עשייה קולינרית פעילה לצד לימודים והשתלמויות במוסדות הקולינרים הנחשבים בעולם , מארח בארץ שפים מכל העולם ונושא את דגל קידום התרבות הקולינרית בישראל

הוראות שימוש

בטיחות בשימוש בסכינים- נא לשטוף את הסכין לפני השימוש הראשון . בחרו בסכין שגודלה מתאים למוצר הנחתך . – יש להשתמש בסכין רק למטרה שלשמה הוא נועד . – אין לחתוך מזון קפוא או עצמות . השתמשון בלוח חיתוך מעץ או מפוליאתילן . אין להשתמש במשטחים חלקים כגון זכוכית , שישו וכד ' כלוח חיתוך – יש להניח את הסכין כך שהלהב פונה לכוון הפוך מהגוף . – אין לאחוז בסכין מצד הלהב , רק בידית . אסור לנסות לתפוס סכין נופלת .

ניקוי ותחזוקה

ניקוי ותחזוקה – יש לשטוף ידנית במים וסבון ולהקפיד לנגב לאחר השטיפה . – יש למנוע את מנע הלהב עם משטחים קשים : יש לאחסן במקום יבש . – לאחר חיתוך מזון חומצי כנון לימון ארעגבניה , מומלץ לשטוף את הסכין מיד לאחר השימוש יש להשחיז את הסכין מעת לעת לפי חדירות השימוש . – להשחזה , יש להשתמש במשחות פלדה באיכות טובה . : אין להשחיז סכינים משוננות .

אחריות

אחריות- לכל החיים סכיני ארקוסטיל אדוני תוכננו להעניק לך שנים רבות של הנאה מהשימוש בהם . גאוותנו באיכותם הגבוהה של הסכינים מאפשרת לנו להעניק עליהם אחריות לכל החיים . האחריות ניתנת להיעדר פגמי ייצור , בשימוש ביתי מקובל ועל פי הוראות השימוש . במקרה של תקלה אנא פנו לנקודת המכירה בה רכשתם את המוצר בצירוף חשבונית הקנייה ופנייתכם תטופל במהרה .