משלוח חינם מעל 399 ₪

מבצע!

טום אביב סכין סנטוקו 14 ס"מ באריזת מתנה

125.00

זמינות: במלאי

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

מידע כללי

תהליך השחזה בעור יפני איכותי לחדות גבוהה לאורך זמן, עיצוב במרקם פלדת דמסקוס המדמה את תנועת הזרימה הטבעית של המים, הלהב עשוי מפלדת אל-חלד יפנית בעלת עמידות לאורך שנים | תהליכי ICE-HARDENING וחישול בחום מבטיחים חוזק, עמידות וחדות גבוהה לאורך זמן | קשיות פלדת הלהב עומד על 53 במדד רוקוול תוצאה המבטיחה קשיות גבוהה, חדות ועמידות הלהב לאורך זמן | להב מרוקע בסגנון יפני מסורתי מסייע בהפחתת הידבקות הממזון בעת החיתוך | מבנה מיוצב על משקל קל ומאוזן בעיצוב יפני מסורתי לנוחות באחיזה ולשימוש ממושך | ידית ארגונומית מעץ "פקה" בעל עמידות גבוהה, לאחיזה נוחה לאורך זמן, ולשימוש בטוח

הוראות שימוש

בטיחות בשימוש בסכינים- נא לשטוף את הסכין לפני השימוש הראשון . בחרו בסכין שגודלה מתאים למוצר הנחתך . – יש להשתמש בסכין רק למטרה שלשמה הוא נועד . – אין לחתוך מזון קפוא או עצמות . השתמשון בלוח חיתוך מעץ או מפוליאתילן . אין להשתמש במשטחים חלקים כגון זכוכית , שישו וכד ' כלוח חיתוך – יש להניח את הסכין כך שהלהב פונה לכוון הפוך מהגוף . – אין לאחוז בסכין מצד הלהב , רק בידית . אסור לנסות לתפוס סכין נופלת .

ניקוי ותחזוקה

ניקוי ותחזוקה- *יש לשטוף ידנית במים וסבון ולהקפיד לנגב לאחר השטיפה *אין לשטוף את הסכין במדיח כלים *את ידית עץ הפקה- ניתן לשטוף במים עם סבון כלים עדין , יש לנגב ולייבשו מיד לאחר השטיפה *יש למנוע את מגע הלהב עם משטחים קשים *יש לאחסן במקום יבש *לאחר חיתוך מזון חומצי כגון לימון או עגבניה , מומלץ לשטוף את הסכין מיד לאחר השימוש .*יש להשחיז את הסכין מעת לעת לפי חדירות השימוש – להשחזה , יש להשתמש במשחות פלדה באיכות טובה *אין להשחיז סכינים משוננות .

אחריות

אחריות ל -12 שנים סכיני ארקוסטיל טום אביב תוכננו להעניק לך שנים רבות של הנאה מהשימוש בהם . גאוותנו באיכותם הגבוהה של הסכינים מאפשרת לנו להעניק עליהם אחריות ל -12 שנים . האחריות ניתנת להיעדר פגמי ייצור , בשימוש ביתי מקובל ועל פי הוראות השימוש . במקרה של תקלה אנא פנו לנקודת המכירה בה רכשתם את המוצר בצידוף חשבונית הקנייה ופנייתכם תטופל במהרה.