משלוח חינם מעל 399 ₪

מבצע!

טום אביב סט 7 חלקים – 6 סכינים ומעמד

659.00

זמינות: במלאי

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

סט 7 חלקים הכולל 6 סכיני שף מסדרת טום אביב ומעמד מעוצב ל-6 סכינים
הסט כולל:
סכין סנטוקו 20 ס"מ
סכין סנטוקו 17 ס"מ
סכין קצבים 17 ס"מ
סכין סנטוקו 14 ס"מ
סכין סנטוקו 12 ס"מ
סכין סנטוקו 9 ס"מ
מעמד מעוצב ל-6 סכינים, בעל בסיס יציב עם תחתית מונעת החלקה ושריטות על משטח העבודה. מגן על להבי הסכינים ושומר על הבטיחות בסביבת המטבח.

מידע כללי

תהליך השחזה בעור יפני איכותי לחדות גבוהה לאורך זמן, עיצוב במרקם פלדת דמסקוס המדמה את תנועת הזרימה הטבעית של המים, הלהב עשוי מפלדת אל-חלד יפנית בעלת עמידות לאורך שנים | תהליכי ICE-HARDENING וחישול בחום מבטיחים חוזק, עמידות וחדות גבוהה לאורך זמן | קשיות פלדת הלהב עומד על 53 במדד רוקוול תוצאה המבטיחה קשיות גבוהה, חדות ועמידות הלהב לאורך זמן | להב מרוקע בסגנון יפני מסורתי מסייע בהפחתת הידבקות הממזון בעת החיתוך | מבנה מיוצב על משקל קל ומאוזן בעיצוב יפני מסורתי לנוחות באחיזה ולשימוש ממושך | ידית ארגונומית מעץ "פקה" בעל עמידות גבוהה, לאחיזה נוחה לאורך זמן, ולשימוש בטוח

הוראות שימוש

הוראות שימוש יש לשטוף את הסכין לפני השימוש הראשון בחרו בסכין שגודלה מתאים למוצר הנחתך • השתמשו בלוח חיתוך מעץ או פלסטיק ולא מזכוכית אז שיש . יש לשטוף ידנית במים וסבון , להקפיד לנגב לאחר השטיפה . יש לאחסן במקום יבש , כשהלהב מוגן ממנע עם סכינים אחרות יש להשחיז מעת לעת לכי תדירות השימוש מלבד סכינים משתנות .

ניקוי ותחזוקה

ניקוי ותחזוקה – יש לשטוף ידנית במים וסבון ולהקפיד לנגב לאחר השטיפה . – יש למנוע את מנע הלהב עם משטחים קשים : יש לאחסן במקום יבש . – לאחר חיתוך מזון חומצי כנון לימון ארעגבניה , מומלץ לשטוף את הסכין מיד לאחר השימוש יש להשחיז את הסכין מעת לעת לפי חדירות השימוש . – להשחזה , יש להשתמש במשחות פלדה באיכות טובה . : אין להשחיז סכינים משוננות .

אחריות

אחריות ל -12 שנים סכיני ארקוסטיל טום אביב תוכננו להעניק לך שנים רבות של הנאה מהשימוש בהם . גאוותנו באיכותם הגבוהה של הסכינים מאפשרת לנו להעניק עליהם אחריות ל -12 שנים . האחריות ניתנת להיעדר פגמי ייצור , בשימוש ביתי מקובל ועל פי הוראות השימוש . במקרה של תקלה אנא פנו לנקודת המכירה בה רכשתם את המוצר בצידוף חשבונית הקנייה ופנייתכם תטופל במהרה.