משלוח חינם מעל 399 ₪

מבצע!

טום אביב סט 3 ,סנטוקו 17 ס"מ,שירות 12 ס"מ, קילוף 9 ס"מ

219.00

זמינות: נשארו במלאי רק 2

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

מידע כללי

תהליך השחזה בעור יפני איכותי לחדות גבוהה לאורך זמן, עיצוב במרקם פלדת דמסקוס המדמה את תנועת הזרימה הטבעית של המים, הלהב עשוי מפלדת אל-חלד יפנית בעלת עמידות לאורך שנים | תהליכי ICE-HARDENING וחישול בחום מבטיחים חוזק, עמידות וחדות גבוהה לאורך זמן | קשיות פלדת הלהב עומד על 53 במדד רוקוול תוצאה המבטיחה קשיות גבוהה, חדות ועמידות הלהב לאורך זמן | להב מרוקע בסגנון יפני מסורתי מסייע בהפחתת הידבקות הממזון בעת החיתוך | מבנה מיוצב על משקל קל ומאוזן בעיצוב יפני מסורתי לנוחות באחיזה ולשימוש ממושך | ידית ארגונומית מעץ "פקה" בעל עמידות גבוהה, לאחיזה נוחה לאורך זמן, ולשימוש בטוח

הוראות שימוש

בטיחות בשימוש בסכינים- נא לשטוף את הסכין לפני השימוש הראשון . בחרו בסכין שגודלה מתאים למוצר הנחתך . – יש להשתמש בסכין רק למטרה שלשמה הוא נועד . – אין לחתוך מזון קפוא או עצמות . השתמשון בלוח חיתוך מעץ או מפוליאתילן . אין להשתמש במשטחים חלקים כגון זכוכית , שישו וכד ' כלוח חיתוך – יש להניח את הסכין כך שהלהב פונה לכוון הפוך מהגוף . – אין לאחוז בסכין מצד הלהב , רק בידית . אסור לנסות לתפוס סכין נופלת .

ניקוי ותחזוקה

ניקוי ותחזוקה- *יש לשטוף ידנית במים וסבון ולהקפיד לנגב לאחר השטיפה *אין לשטוף את הסכין במדיח כלים *את ידית עץ הפקה- ניתן לשטוף במים עם סבון כלים עדין , יש לנגב ולייבשו מיד לאחר השטיפה *יש למנוע את מגע הלהב עם משטחים קשים *יש לאחסן במקום יבש *לאחר חיתוך מזון חומצי כגון לימון או עגבניה , מומלץ לשטוף את הסכין מיד לאחר השימוש .*יש להשחיז את הסכין מעת לעת לפי חדירות השימוש – להשחזה , יש להשתמש במשחות פלדה באיכות טובה *אין להשחיז סכינים משוננות .

אחריות

אחריות ל -12 שנים סכיני ארקוסטיל טום אביב תוכננו להעניק לך שנים רבות של הנאה מהשימוש בהם . גאוותנו באיכותם הגבוהה של הסכינים מאפשרת לנו להעניק עליהם אחריות ל -12 שנים . האחריות ניתנת להיעדר פגמי ייצור , בשימוש ביתי מקובל ועל פי הוראות השימוש . במקרה של תקלה אנא פנו לנקודת המכירה בה רכשתם את המוצר בצידוף חשבונית הקנייה ופנייתכם תטופל במהרה.