משלוח חינם מעל 399 ₪

דמשירו סכין סנטוקו 12.5 ס"מ

49.90

המלאי אזל

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

מידע כללי

ARCOSTEEL Damashiro Finest Japanese Steel 42012 סכיני ארקוסטיל דמאשירו מיוצרות מפלדה יפנית איכותית , מעוצבות במרקם פלדת דמסקוס המדמה את תנועת הזרימה הטבעית של המים , בהשראת מסורת בעלי המלאכה היפניים אשר עיצבו את חרבות הסמוראים , הסכינים עוברות תהליכי ICE HARDENING וחישול בחום של הפלדה המבטיחים חוזק , עמידות וחדות גבוהה לאורך זמן

הוראות שימוש

הוראות שימוש יש לשטוף את הסכין לפני השימוש הראשון בחרו בסכין שגודלה מתאים למוצר הנחתך • השתמשו בלוח חיתוך מעץ או פלסטיק ולא מזכוכית אז שיש . יש לשטוף ידנית במים וסבון , להקפיד לנגב לאחר השטיפה . יש לאחסן במקום יבש , כשהלהב מוגן ממנע עם סכינים אחרות יש להשחיז מעת לעת לכי תדירות השימוש מלבד סכינים משתנות .

ניקוי ותחזוקה

ניקוי ותחזוקה- *יש לשטוף ידנית במים וסבון ולהקפיד לנגב לאחר השטיפה *אין לשטוף את הסכין במדיח כלים *את ידית עץ הפקה- ניתן לשטוף במים עם סבון כלים עדין , יש לנגב ולייבשו מיד לאחר השטיפה *יש למנוע את מגע הלהב עם משטחים קשים *יש לאחסן במקום יבש *לאחר חיתוך מזון חומצי כגון לימון או עגבניה , מומלץ לשטוף את הסכין מיד לאחר השימוש .*יש להשחיז את הסכין מעת לעת לפי חדירות השימוש – להשחזה , יש להשתמש במשחות פלדה באיכות טובה *אין להשחיז סכינים משוננות .

אחריות

אחריות ל -12 שנים סכיני AROCSTEE DAMASHIRO תוכננו להעניק לך שנים ונוח של הנאה מהשימוש בהם נאווחנו באיכותם הגבוהה של הסכינים מאפשרת לנו להעניק עליהם אחריות ל -12 שנים . האחריות ניתנת להיעדר פגמי ייצור , בשימוש ביתי מקונל ועל פי הוראות השימוש .