משלוח חינם מעל 399 ₪

מבצע!

דמשירו סט 3- סנטוקו 17 ס"מ,שירות 12 ס"מ, קילוף 9 ס"מ

169.00

זמינות: במלאי

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

מידע כללי

ARCOSTEEL Damashiro Finest Japanese Steel 42012 סכיני ארקוסטיל דמאשירו מיוצרות מפלדה יפנית איכותית , מעוצבות במרקם פלדת דמסקוס המדמה את תנועת הזרימה הטבעית של המים , בהשראת מסורת בעלי המלאכה היפניים אשר עיצבו את חרבות הסמוראים , הסכינים עוברות תהליכי ICE HARDENING וחישול בחום של הפלדה המבטיחים חוזק , עמידות וחדות גבוהה לאורך זמן

הוראות שימוש

בטיחות בשימוש בסכינים- נא לשטוף את הסכין לפני השימוש הראשון . בחרו בסכין שגודלה מתאים למוצר הנחתך . – יש להשתמש בסכין רק למטרה שלשמה הוא נועד . – אין לחתוך מזון קפוא או עצמות . השתמשון בלוח חיתוך מעץ או מפוליאתילן . אין להשתמש במשטחים חלקים כגון זכוכית , שישו וכד ' כלוח חיתוך – יש להניח את הסכין כך שהלהב פונה לכוון הפוך מהגוף . – אין לאחוז בסכין מצד הלהב , רק בידית . אסור לנסות לתפוס סכין נופלת .

ניקוי ותחזוקה

ניקוי ותחזוקה – יש לשטוף ידנית במים וסבון ולהקפיד לנגב לאחר השטיפה . – יש למנוע את מנע הלהב עם משטחים קשים : יש לאחסן במקום יבש . – לאחר חיתוך מזון חומצי כנון לימון ארעגבניה , מומלץ לשטוף את הסכין מיד לאחר השימוש יש להשחיז את הסכין מעת לעת לפי חדירות השימוש . – להשחזה , יש להשתמש במשחות פלדה באיכות טובה . : אין להשחיז סכינים משוננות .

אחריות

אחריות ל -12 שנים סכיני AROCSTEE DAMASHIRO תוכננו להעניק לך שנים ונוח של הנאה מהשימוש בהם נאווחנו באיכותם הגבוהה של הסכינים מאפשרת לנו להעניק עליהם אחריות ל -12 שנים . האחריות ניתנת להיעדר פגמי ייצור , בשימוש ביתי מקונל ועל פי הוראות השימוש .