משלוח חינם מעל 399 ₪

אהרוני סט 3 סכיני סנטוקו 17/15/12.5 ס"מ

649.00

זמינות: נשארו במלאי רק 1

הוספה למועדפים
הוספה למועדפים

סט 3 סכיני סנטוקו 12.5 + 15 + 17 ס"מ המשמשים לקיצוץ, פריסה וחיתוך של כל סוגי המזון.

מידע כללי

ארקוסטיל המותג המוביל לכלים וסכינים איכותיים לשפים ובשלנים (פודיז') ברחבי העולם משלב כוחות עם השף ישראל אהרוני, חלוץ הקולינריה שהביא את המטבח האסייתי לישראל, השף האהוב שסלל את הדרך לשפים רבים ומעשיר דורות של בשלנים עם סודות ממטבחי העולם וממטבחו האישי, חבר למותג ארקוסטיל לפיתוח סדרת סכינים איכותית וכלי בישול תחת המותג ארקוסטיל – אהרוני.

תכונות המוצר

הסכינים מסדרת ארקוסטיל אהרוני מיוצרות מפלדה יפנית איכותית (JAPANESE STEEL 420J2) אשר נכרית באופן מסורתי באותו אזור ביפן כבר למעלה ממאתיים שנה. הלהב מעוצב במרקם פלדת דמסקוס המדמה את תנועת הזרימה של המים ובהשראת חרבות הסמוראים, שעוצבו על ידי בעלי המלאכה היפניים. סדרת הסכינים הינה בעיצוב יוקרתי ומשלבת אסתטיקה יפנית מרהיבה ואיכויות גבוהות.

הפלדה היפנית הינה במבנה קריסטלי מיוחד עם אחוז גבוה של פחמן וכרום ובעלת דרגת קושיות (רוקוול) אופטימלית לסכיני שף (HRC -55). הפלדה עוברת תהליך של Ice Hardening חישול בקרח וחישול בחום,  המבטיחים חוזק, עמידות וחדות גבוהה לאורך זמן. סימן הדרקון המסורתי מוטבע על גבי הלהב כסמל ייחודי לחוזק ועוצמה. תהליך השחזת הלהבים נעשה בעור יפני איכותי המביא לחדות גבוהה לאורך זמן.

 לסכינים מבנה מיוצב ומשקל מאוזן, סכיני הסדרה בעלות ידיות המיוצרות (מ- G10) חומר אשר נמצא בשימוש בקתות כלי נשק וסכינים יוקרתיות. הידית מיוצרת בטכנולוגית למינציה טרמית, בשילוב של סיבי זכוכית. התוצאה, ידית חזקה ועמידה, קלת משקל, בעלת עיצוב ארגונומי וטקסטורה מרשימה ופונקציונאלית אשר מונעת החלקה ומאפשרת אחיזה חזקה ובטוחה בעת השימוש. הידוק הידית בשלושה מסמרות פלדה תורם לעמידותה, כאשר החותמת הסופית לעיצוב היוקרתי מעניק המסמר האמצעי עם הקישוט הייחודי והמרשים. בתחתית כל קת סכין,    (עקב הסכין) כתוב ביפנית "דרקון אמיתי" המסמל חוזק ועוצמה.

אחריות

אחריות- כדי ליהנות מאיכותם הגבוהה של כלי הבישול וכדי לשמור עליהם לשנים רבות , יש להקפיד על ניקוי ושימוש על פי ההוראות . בכפוף להוראות אלו תינתן אחריות לכל החיים

מוצרים נוספים שיעניינו אותך